امروز: چهارشنبه 26 تیر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آزمایشگاه مکانیک خاک و سنگ

آزمایشگاه مکانیک خاک و سنگدسته: فنی و مهندسی
بازدید: 102 بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 239 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

نمونه های دست نخورده حاصل از از حفر گمانه ها ، منابع قرضه و چاهكها جهت انجام آزمایشات مختلف به این آزمایشگاه فرستاده می شود و در بخشهای دانه بندی و طبقه بندی خاك ، تراكم و سی بی آر ، نشست و مقاومت خاك و مكانیك سنگ ، آزمایشات لازم انجام می گردد

قیمت فایل فقط 2,000 تومان

خرید

آزمایشگاه مکانیک خاک و سنگ

نمونه های دست نخورده  حاصل از از حفر گمانه ها ، منابع قرضه و چاهكها جهت انجام آزمایشات مختلف به این آزمایشگاه فرستاده    می شود و در بخشهای دانه بندی و طبقه بندی خاك ، تراكم و سی بی آر ، نشست و مقاومت خاك و مكانیك سنگ ، آزمایشات لازم انجام  می گردد. 

در این بخش آزمایشات دانه بندی ، هیدرومتری ، تعیین حدود اتر برگ ( حد روانی ، حد خمیری ، حد انقباض ) ، تعیین ارزش    ماسه ای آزمایش پین هول و كرامب بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی انجام می گردد. نتایج حاصله ، كارشناسان را در شناخت كلی خواص خاكها و كاربرد آنها در پروژه های مختلف یاری می كند.

 در این بخش آزمایشهای تراكم و سی . بی . آر. انجام می شود و حداكثر وزن مخصوص خشك خاك و در صد رطوبت بهینه تعیین  می گردد. با انجام آزمایش سی. بی . آر. می توان نشانه باربری خاك متراكم شده را بدست آورد كه جهت ارزیابی و طرح روسازی راه بكار می رود.

با خرید این فایل به متن کامل با قابلیت ویرایش دسترسی خواهید داشت

قیمت فایل فقط 2,000 تومان

خرید

برچسب ها : آزمایشگاه , مکانیک , خاک , و سنگ

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر